modir

علاقه مندان به خودروهای کلاسیک

قطعا در اطرافتان دیده اید و یا ممکن است شما جز آن دسته افرادی باشید که علاقه مند به ماشین کلاسیک و خودروهای قدیمی هستید. خرید ماشین کلاسیک شاید در ظاهر کار عاقلانه ای نباشد!

بله دلایل منطقی زیادی وجود دارد که از این کار صرف نظر کنید. شاید اگر این ماشین ها از کیفیت بالایی برخوردار بودند،  هنوز تولید آنان ادامه داشت و یا، بهتر نیست هزینه را صرف خرید ماشین جدیدی بکنید که از لحاظ کیفیت و کارایی مقرون به صرفه تر است؟

اجاره ماشین کلاسیک در تهران و شهرها:موسسه توریستی و تشریفاتی رابی گشت ارائه دهنده کلیه خدمات اجاره ماشین کلاسیک در تمام مناطق تهران، کرایه ماشین عروس کلاسیک در تهران ،و اجاره ماشین کلاسیک قدیمی همراه با راننده می‌باشد. شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی قیمت اجاره ماشین عروس کلاسیک را از مجموعه رابی گشت  مرکز اجاره ماشین لوکس قدیمی در تهران جویا شوید.

اجاره خودروی کلاسیک

طراحی بی نظیر و منحصر به فرد ماشین کلاسیک شاید اولین نکته ای باشد که می تواند هر فردی را جذب اینخودروهای قدیمی کند. دقت و ظرافت در طراحی که همگی به صورت دستی و با مداد صورت گرفته است، اثری را خلق کرده که نشان دهنده ذوق و سلیقه خالق آن است که در پیشرفته ترین ماشین های امروزی هم نمی توان آن را یافت. این طراحی دستی باعث شده بود که تنوع ماشین ها به شدت زیاد شود و کمترین شباهتی بین دو ماشین وجود نداشته باشد.

طیف رنگ گسترده مورد استفاده در این ماشین ها، یکی دیگر از دلایل محبوبیت ماشین کلاسیک است. برخلاف آنچه امروزه، در خیابان ها و ماشین های امروزی می بینیم، استفاده از رنگ های متنوع در خودروهای کلاسیک جز مشخصه های بارز آنان بوده است.

تولید محدود و استفاده کمتر از ابزار صنعتی و تکنولوژی در ماشین و قطعات ماشین کلاسیک این فرصت را به علاقه مندان می دهد، که بتوانند از نزدیک اجزا و کارکرد ماشین را تجربه و لمس کنند.

قدرت موتور این ماشین ها قابل مقایسه با ماشین های امروزی نیست. امروزه به علت بهینه سازی در  مصرف سوخت و انرژی قدرت موتور به شدت پایین آمده است، اما یکی از دلایلی که محبوبیت ماشین کلاسیک را زیاد می کند همین قدرت بالای موتور و توان خروجی و قابلیت تقویت آن ها است. همه ساله در سراسر دنیا مسابقاتی به نام  Drag Racing برگزار می شود که طرفداران بی شماری دارد و درآن خودروهای کلاسیک با موتورهای تقویت شده به رقابت می پردازند.

منظور از خودرو کلاسیک چیست ؟

اینکه یک ماشین چقدر باید قدمت داشته باشد تا به عنوان یک اجاره خودرو کلاسیک شناخته شود در کشورهای مختلف، متفاوت است. میانگین این عدد 25 سال می باشد، اما در کشورهای اروپایی به 300 سال و در کشورهای آمریکایی به 15 سال نیز می رسد و می توان عنوان یک ماشین کلاسیک را در این بازه قدمت به یک ماشین داد. همچنین زمان تولید یک ماشین و زمان توقف یک مدل هم می تواند در کلاسیک نامیدن آن نقش داشته باشد.

دسامبر 11, 2019

اجاره خودرو کلاسیک

علاقه مندان به خودروهای کلاسیک قطعا در اطرافتان دیده اید و یا ممکن است شما جز آن دسته افرادی باشید که علاقه مند به ماشین کلاسیک […]
دسامبر 11, 2019

اجاره اتوبوس

پس از سال ها فعالیت در حوزه اجاره اتوبوس و تجربه های مختلف در این زمینه، ما را بر آن داشت تا بتوانیم با ارائه خدمات کرایه […]
دسامبر 11, 2019

اجاره سانتافه

موسسه توریستی و تشریفاتی رابی گشت ارائه دهنده کلیه خدمات اجاره انواع خودروهای هیوندای بخصوص هیوندا سانتافه به تمام نقاط ایران با بهترین خدمات به شما هموطنان […]
نوامبر 4, 2019

اجاره ون

امروزه با استفاده از اجاره ون می توان سفری دسته جمعی بدون مشکل و بی نظیر را تجربه کرد. شما می توانید برای رفتن به فرودگاه […]
تماس بگیرید